Taśma ogrodzeniowa – sposób na prywatność w ogrodzie Styczeń 11, 2020

Często w swoim ogrodzie nie czujemy się dobrze ze względu na brak prywatności. Wynika to często iż nasza posesja graniczy z kilkoma innymi. Będąc cały czas na widoku sąsiadów, nie potrafimy się zrelaksować i zachować swoją prywatność.

Taśma ogrodzeniowa pomoże Ci na zachowanie prywatności oraz intymności w Twoim własnym ogrodzie

Jednym z bardzo skutecznych sposobów jest zastosowanie tzw. taśmy na ogrodzenie, bądź też maty. Oba te produkty różnią się od siebie nieco w użytkowaniu oraz sposobie montażu. Powinniśmy wybierając matę bądź taśmę kierować się rodzajem ogrodzenia bądź płotu, który okala naszą posesję. Taśma ogrodzeniowa jest przystosowana do nowoczesnym paneli ogrodzeniowych 2d lub 3d. Występuje w dwóch rozmiarach – szerokiej taśmy podstawowej oraz taśmy wąskiej, która umożliwia wypełnienie węższych przestrzeni paneli 3d bądź innych. Zapoznaj się z produktem Taśma ogrodzeniowa

Plusy taśmy na ogrodzenie:

  • brak konieczności konserwacji oraz zdejmowania na okres zimowy
  • dopasowanie kolorystyczne do płotu / ogrodzenia
  • ochrona przed hałasem
  • ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem, śniegiem itp.
  • łatwość i szybkość montażu

Montaż taśmy ogrodzeniowej

Montaż taśmy ogrodzeniowej jest stosunkowo prosty i polega na przemiennym przetykaniu taśmy przez sąsiadujące druty panela ogrodzeniowego. Koniec taśmy ogrodzeniowej montowany jest przy pomocy specjalnych listew zaciskowych, które pozwalają stabilnie utrzymać koniec taśmy oraz zakryć jej końcówkę.

Taśma ogrodzeniowa / Taśm na płot

Przeczytaj również:
Projektowanie ogrodów Białystok
Taśma na ogrodzenia. Zachowaj prywatność w swoim